• Budúcnosť je už dnes a ty si jej súčasťou. Vyskúšaj si najnovšie hračky na interaktívnej prehliadke technológií zajtrajška. Alebo dneška?

   F U T U R I K O N 3

  • 31. máj 2018

   9.00 - 16.00 I Žilinská univerzita v Žiline

   Čo ťa na FUTURIKONE čaká?

   Naši starí rodičia si predstavovali futuristické technológie, my v ich predstavách žijeme. Univerzita sa premení na najväčšie centrum technológií budúcnosti v Žilinskom kraji. Čo ťa tu čaká?

   Živé expozície

   „Nechytať, iba pozerať“ u nás neplatí. Na FUTURIKONe sa môžeš dotýkať, skúšať a na vlastnej koži zažiť technológie zajtrajška.

   Súťaže

   Môžeš vyhrať ceny, ktoré ti prinesú budúcnosť domov. Aj tak jednoducho, že FB stránke IT kraja dáš

   Zábava

   Spoznáš nových ľudí, čaká na teba „ihrisko“ ako v sci-fi filme a chýbať nebude ani hudba a občerstvenie od Univerzitnej menzy a Frenkie. O atmosféru sa postarajú študentské organizácie Í-Téčko, Rapeš, Rádio X, IAESTE a AIESEC.

   Workshopy

   Budeš spolupracovať s nadšencami, ktorí technológiám zasvätili život. Spoločne skrotíte laser, naprogramujete hry či sa zmeníte na elektronického Indiana Jonesa. Vyber si svoj workshop, získaj občerstvenie a zapoj sa do súťaže o hodnotné ceny

  • IRR 2018

   konferencia spolu s FUTURIKONOM od 13:00 hod. v AULE 3

   Už počas trvania FUTURIKONU sa od 13:00 rozbehne aj program IRR 2018. Môžete zažiť prednášky zaujímavých podnikateľov, akými bezpochyby sú aj Jozef Mičo aj Martin Adámek. Okrem toho spoznáte najlepších inovátorov z regiónu, či vypočujete si mnoho zaujímavých prezentácií.

    

   Firmy prezentujúce svoje FUTURItechnológie v stánkoch, majú automaticky zabezpečenú účasť na večernom raute konferencie. Bude tak priestor svoje technológie v neformálnej atmosfére odprezentovať aj účastníkom IRR 2018

   I.NFLUENCE!

   workshop od 10:00 do 12:00 hod. v AULE 3

   Instagram je výkonný a zábavný sociálny nástroj, ktorý Ti umožní obchodovať so stovkami nových zákazníkov každý deň! Učenie jednoduchých stratégií na získanie cielených stúpencov môže výrazne zvýšiť šance tvojho budúceho podnikania:

   • vytvorte atraktívny a výkonný profil firmy na Instagrame
   • vytvárajte silné dôveryhodné vzťahy s vašimi sledovateľmi na Instagrame
   • použite techniku ​​zúženia sledovateľa - konverzia sledovateľov na platiacich zákazníkov

   Prediagnostika priemyselných práv

   konzultácie

   V rámci podporných služieb bude možné počas dňa absolvovať Prediagnostiku priemyselných práv - priblíženie priemyselného vlastníctva malým a stredným podnikom, s cieľom analyzovať situáciu v podniku, oboznámiť s možnosťami priemyselnoprávnej ochrany, upozorniť na možné dopady nekalosúťažného konania a poskytnúť objektívne odporúčania.

    

   Prediagnostika sa realizuje na základe predchádzajúcej registrácie

  • Sleduj novinky!

   Na futurifacebooku :)

  • Možno sme FUTURIKONOM zhmotnili našu víziu

   Sme ľudia, ktorí sú zvedaví ako ty. Tiež máme predstavy o neobmedzených možnostiach zajtrajškov a z vecí, ktoré nám dnes prídu ako sci-fi, sa nám krúti hlava. Väčšinu času tvoríme budúcnosť v Banke Žilina, v IT kraji, na Stanici Žilina-Záriečie, a na jeseň 2016 sme sa rozhodli, že všetci pridáme ruku k jednému dielu a zhmotníme našu víziu.

    

    

    

   Možno sme sa stretli na predošlých FUTURIKONOCH a dnes ťa pozývame na tretí ročník. Je to neziskové podujatie pre deti, geekov, mládež a pre nás. Aby sme aj s tebou "ochutnali" budúcnosť na jednom mieste plnom hravých expozícií a zaujímavých hostí.

   Možno si aj Ty futurologický nadšenec

   geek fascinovaný technológiami a ich neuveriteľne rýchlym vývojom. Možno si študent so zvedavými spolužiakmi a nové technológie sú ti bližšie ako tvojim rodičom. Možno si pedagóg, ktorý vie, raz vidieť je lepšie ako desaťkrát počuť. Poď sa zabaviť a zistiť, či sú tvoje vízie reálne. Prihlás svoju triedu a dopravu pre vás všetkých zabezpečíme.

   Možno sa chceš dotknúť budúcnosti

  • Vystavovatelia

   prídu ukázať svoj svet budúcnosti, v ktorom budeš žiť spoločne s najmodernejšími technológiami:

   Zostaň pripojený!

   Čakajú Ťa interaktívne expozície na tému:

   • virtuálna realita
   • 3D vizualizácie ľudského tela
   • expedícia do ľudského srdca
   • inteligentná doprava a inteligentné riadenie križovatiek
   • nové spôsoby výučby anatómie
   • roboti
   • autonómny robot Nao

   VEĽKÁ VĎAKA VYSTAVOVATEĽOM ♥

    

   Chceš aj ty ukázať niečo z týchto oblastí? Ozvi sa nám!

    

  • Vidíme sa!

   Tešíme sa na všetkých – či už chceš prísť ako návštevník, vystavovateľ, celá trieda či škola.

    

   Máš otázky? Napíš nám, radi ti odpovieme.

   Žilinská univerzita v Žiline
   Organizátor
   VTP Žilina
   Juraj Kavecký
   +421915839903